Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018-jesien-02a 

 

Zlot Hufca Gorzów Wlkp. ZHP za nami

2015-10-16-01-Zlot-Hufca-Gorzow-Wlkp16 października 2015 rozpoczął się zlot Hufca Gorzów Wlkp. ZHP. Wyjątkowy, bo połączony z obchodami 70 - lecia naszego Hufca. Piątkowy wieczór rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą. Zaraz po niej udaliśmy się na urodzinową imprezę. Były zabawy, pyszny tort oraz świecowisko. W sobotę czekała nas gra miejska.

2015-10-16-02-Zlot-Hufca-Gorzow-WlkpO godzinie 9:00 z bazy zlotu wyruszyły pierwsze patrole. Punkty rozmieszczone były w najabrdziej charakterystycznych miejscach Gorzowa. Sprawdzały między innymi wiedzę z zakresu pierwszej pomocy, przyrody oraz sprawność fizyczną i fantazję uczestników. 2015-10-16-03-Zlot-Hufca-Gorzow-WlkpPo wykonaniu wszystkich zadań oraz pysznej grochówce przewidziana została jeszcze jedna atrakcja. Członkowie Harcerskiej Grupy Ratowniczej "Gorzów Wielkopolski" przeprowadzili szkolenie z pierwszej pomocy połączone z krótkim pokazem ich umiejętności. O godzinie 16:30 zuchy, harcerze, harcerze starsi i wędrownicy oraz zaproszeni goście spotkali się na apelu podsumowującym Zlot na placu przed Katedrą Gorzowską.
2015-10-16-04-Zlot-Hufca-Gorzow-WlkpW imprezie uczestniczyło około 140 osób,w tym nasi przyjaciele z ościennych Hufców, którym bardo dziękujemy za obecność. Na apelu zostały ogłoszone wyniki gry miejskiej. Nagrodą za pierwsze miejsce był puchar Komendanta Hufca ZHP Gorzów Wlkp. Zdobyła go 7 Gorzowska Drużyna Wędrownicza "RIGEL". Urodzinowe spotkanie zakończył koncert harcerskich zespołów. 

pwd. Łukasz Fabich HO
Z-ca Komendanta Hufca ZHP Gorzów Wlkp.
Szef Zespołu ds. Promocji
Szef HGR "Gorzów Wielkopolski"

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy