Zaproszenie na Rajd Harcerski Adventure Siderea

2016-07-28 zaproszenie Rajd Konkurs 7 GDW H Gorzów 10247 GDW "Rigel" wraz z 27 GDH "Szaniec" zapraszają do udziału w Rajdzie Harcerskim Adventure Siderea !

Do udziału zapraszamy wszystkie piony począwszy od Harcerskiego. Jako, iż Rajd połączony jest ze Zlotem Wędrowników Ziemi Lubuskiej na ten pion czekają dodatkowe atrakcje :)
Rajd odbędzie się w dniach 26-28.08.2016 w Gorzowie Wielkopolskim. Bazą Rajdu jest II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Gorzowie. Gwarantujemy dobrą zabawę, kreatywne zadania na punktach i malowniczo położoną trasę Rajdu :)

Zgłoszenia wysyłamy do dnia 10.08.2016 r. na adres e-mail:   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

*** Wędrownicy wysyłają zgłoszenie podwójnie:

!!!!

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE DOSTĘPNYM   TUTAJ

KARTA ZGŁOSZEŃ do pobrania TUTAJ

Informacje można uzyskać również u Komendantki Rajdu, drużynowej 7 GDW "Rigel" druhny Magdaleny Szczepańskiej za pośrednictwem Facebooka lub pod adresem e-mail podanym wyżej.

Baner boczny obozy-zgrana-rodzina-2017-02

BWM-w95-HAL2017-w03