"Rózne Mundury - Wspólne Ideały"

7.06.2013 na stadionie OSiR w Sulechowie odbył się turniej realizowany w ramach programu "Różne Mundury-Wspólne Ideały". Organizatorem była Komenda Hufca Babimojskiego-Sulechowskiego ZHP. Przy słonecznej pogodzie na wspaniałym Sulechowskim Stadionie odbył się rewelacyjny turniej, w którym drużyny harcerskie i szkolne miały okazje  spróbować sił w bardzo atrakcyjnych konkurencjach przygotowanych przez służby mundurowe Sulechowa. Była okazja  przejść specjalne testy na stoiskach wojska, policji, straży miejskiej, leśników i straży pożarnej.
WIELKIE GRATULACJE dla dh. hm. Haliny Kasperskiej i kadry hufca za WSPANIAŁĄ ORGANIZACJĘ Turnieju. Podziękowania dla wszystkich służb mundurowych i władz miasta Sulechowa za pomoc w organizacji. FOTORELACJA

BSP coverphoto-850x468

gdansk 2018 kolor gniazdo-18 małe-01