Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek-WS-01 

 

Super wolontariusz w Hufcu Babimojsko-Sulechowskim ZHP

Super-wolontairusz -Hufiec-Babimojsko-Sulechow-014 grudnia 2017 r., na zaproszenie Burmistrza Sulechowa, do sulechowskiego ratusza przybyli przedstawiciele Hufca Babimojsko – Sulechowskiego ZHP, organizacji pozarządowych i wolontariusze działający na terenie gminy. Spotkanie było formą podziękowania tym wszystkim, którzy działają społecznie dla dobra mieszkańców. Podczas uroczystości zorganizowanej z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza po raz kolejny wręczone zostały nagrody przyznawane liderom trzeciego sektora. Miło nam poinformować, że tytuł "Super wolontariusza" nadany został druhnie Aleksandrze Wykręt, przybocznej 1 DH „Szare Szeregi”, członka 9 DSH "Bumerang" bardzo wszechstronnej wolontariuszce, udzielającej się m.in. w , PCK, Caritasie, a także podczas finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zbiórek żywności.Super-wolontairusz -Hufiec-Babimojsko-Sulechow-02 Ola pomaga również chorym pacjentom przebywającym na oddziale rehabilitacji w Sulechowie i chętnie uczestniczy we wszelkich akcjach, których celem jest niesienie pomocy potrzebującym. Druhnie Aleksandrze bardzo Gratulujemy a wszystkim wolontariuszom i działaczom społecznym z okazji ich święta życzymy zdrowia, szczęścia, satysfakcji z niesienia pomocy i spełnienia marzeń. Dziękujemy również za współpracę z sulechowskim samorządem, która pozwala na tworzenie coraz lepszych warunków do zwiększenia aktywności społecznej mieszkańców.  Źródło. www.sulechow.pl

Nadesłał: Hufiec Babimojsko-Sulechowski ZHP

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-02a

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy