Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

31. Turniej "Zebra" za nami

27 maja br. w Hali Sportowej "Trójka" odbył się 31. Turniej "Zebra", organizowany przez Komendę Hufca Babimojsko–Sulechowskiego ZHP oraz Polski Związek Motorowy w Zielonej Górze (PZMOT). Uczniowie klas I-III szkół podstawowych rywalizowali w 3 konkurencjach sprawnościowych i 3 ze znajomości przepisów bezpieczeństwa ruchu drogowego (BRD). W zabawie uczestniczyło 17 drużyn sześcioosobowych. A oto wyniki:

I miejsce i puchar Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim oraz nagrody ufundowane przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Zielonej Górze (WORD) zdobył zespół "Lamparty" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie. Drużyna otrzymała również Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji "Sulechowianka" w Sulechowie za najlepsze wyniki w konkurencjach sportowych oraz Puchar Ośrodka Szkolenia Kierowców "Speed" za najlepsze wyniki w konkurencjach BRD.

II miejsce oraz puchar i nagrody ufundowane przez Prezesa Zarządu Okręgowego PZMOT zdobył zespół "Laysy" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie.

III miejsce oraz puchar i nagrody ufundowane przez Burmistrza Sulechowa zdobył zespół "Minionki" z Zespołu Szkół w Sulechowie.

IV miejsce oraz puchar i nagrody ufundowane przez Placówkę Żandarmerii Wojskowej w Sulechowie zajął zespół "Smerfetki" z Zespołu Szkół w Sulechowie.

V miejsce, puchar Komendanta Straży Miejskiej w Sulechowie oraz nagrody ufundowane przez Gminę Sulechów zajął zespół "Wielka Szóstka" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulechowie.

W konkursie plastycznym pod hasłem "Bezpieczna droga do szkoły" I miejsce zajął zespół "Sokół" ze Szkoły Podstawowej w Kalsku.

Wszystkim bardzo gratulujemy i zapraszamy za rok.

phm. Monika Michalak

Kontakt

biuro@lubuska.zhp.pl

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy