Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-szeroki-lata-2017-023-1

Zlot Hufca Zielona Góra ZHP

2014-10-04-Zlot-Hufca-Zielona-Gora-w1

 5.X.2004 zakończył się "detektywistyczny" ZLOT HUFCA ZIELONA GÓRA ZHP. Na apelu odbyło się podsumowanie współzawodnictwa w rozwiązywaniu zagadek detektywistycznych i rozdanie nagród. zlot zg2014-200x200Goście Zlotu: hm.Dariusz Zajączkowski - członek Rady Naczelnej ZHP i hm.Leszek Kornosz - Komendant Chorągwi ZHP po powitaniu uczestników Zlotu, za służbę na rzecz Zlotu Chorągwi Ziemi Lubuskiej wyróżnili "Prezydenckim Orzełkiem z Lilijką": dh. Patrycja Aleksandra Baranczak, dh. Eliza Zaborowska, dh. Agnieszka Radczyc , dh. Patryk Sikora. Specjalne podziękowanie otrzymał pwd. Bartłomiej Walkowski - Komendant Hufca Zielona Góra ZHP. Zlot zakończono wspólnym zdjęciem.

JOTT-2014

2014-05-10-JOTT-2014-ZG-06aJOTT -Jamboree On The Trail- to coroczny dzień  światowej skautowej wędrówki. Zuchy, harcerze, wędrownicy i instruktorzy przemierzają szlaki turystyczne w jednym terminie tj. w drugą sobotę maja każdego roku.
W podsumowaniu wędrówek Zielonogórskiego Hufca ZHP wzięli udział: członek Rady Naczelnej ZHP - hm. Dariusz Zajaczkowski HR, komendant choragwi ZHP - hm. Leszek Kornosz, członek Choragwianej Komisji Rewizyjnej - hm.Bogusław Rejer. Apel prowadził komendant hufca Zielona Góra ZHP - pwd Bartłomiej Walkowski. Komendantem tegorocznej edycji JOTT był pwd Jarosław Zasadzki - drużynowy 1 DH "Knieja". FOTORELACJA
Zapraszamy środowiska Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP do podzielenia się relacjami z Waszych JOTT.

"Cała Polska czyta "Kamienie na szaniec"

Zielonogorzanie-czytaja-Kamienie-w6W ostatnim czasie w mediach dużo mówi się o „Kamieniach na szaniec”. Dyskusje wywołane niedawną premierą filmu odsunęły na bok jego prawdziwe źródła. Zapomina się o książce Aleksandra Kamińskiego, opisującą historię młodych bohaterów, którzy „(…) potrafili pięknie żyć i pięknie umierać”.

Czytaj więcej: "Cała Polska czyta "Kamienie na szaniec"

Zgłoś się na PR LAB Zielona Góra

pr labPR LAB Zielona Góra, czyli kolejna edycja niesamowitych warsztatów w dziedzinie PR, promocji i nowoczesnej komunikacji w ZHP!

 To oferta dla młodych (choćby duchem), energicznych, pomysłowych, innowacyjnych, kreatywnych, spostrzegawczych, spontanicznych i analitycznych członków ZHP. Jeśli spełniasz choć jeden z powyższych wymagań - zgłoś się!

Czytaj więcej: Zgłoś się na PR LAB Zielona Góra

Światowe Dni Młodzieży w Zielonej Górze

k16 pl WWW-300x300-w2Światowe Dni Młodzieży, największe wydarzenie tego lata, rozpocznie się już za kilka dni. Pielgrzymi z całego świata już zjeżdżają się do Polski, by najpierw uczestniczyć w diecezjalnych wydarzeniach, a później udać się do Krakowa na spotkanie z papieżem .....  więcej 

żródło: http://zielonagora.zhp.pl/

Kontakt

68 325 30 79
godz. 9.00 - 15.00

lubuska@zhp.pl
biuro@lubuska.zhp.pl

Zlot-logo
Rekrutacja-Zlot-02

bk nowe350-220

Polecamy

expert it 2016-midi

baner HAL zeglarskie

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

Baner-www-Slubice-w3

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy