Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018-jesien-02a 

 

Uroczyste obchody 35 lecia HAL Hufca Kostrzyn n/O

2013-10-23-35lecie-HAL-H-Kostrzyn-n-O-0728 września br. Komenda Hufca Kostrzyn n/O wspólnie z Radą Przyjaciół Harcerstwa zorganizowała uroczystą akademię harcerską z okazji 35 lecia HAL . Po 35 latach harcerskiej przygody goście, kadra obozowa i instruktorzy hufca spotkali się, aby uczcić działania na rzecz dzieci i młodzieży.

Szczegółową relację z uroczystości znajdziesz w załączniku a fotorelację TUTAJ

35-lecie Harcerskiej Akcji Letniej Hufca Kostrzyn ZHP

35-lecie HAL-Hufca-Kostrzyn28 września 2013 Hufiec Kostrzyn n/O ZHP będzie uroczyście obchodził 35 - lecie Harcerskiej Akcji Letniej.

W programie uroczysta Akademia  i Festyn w miasteczku harcerskim. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Hufca (kliknij)

" Biało-Czerwona Niezastąpiona" - Hufiec Kostrzyn ZHP

Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest w Polsce 2 maja, a jego główną rolą jest popularyzowanie wiedzy o polskiej tożsamoœci i symbolach narodowych.Drugiego maja cała Polska wspólnie œświętuje Dzień Flagi. Kostrzyn też œświętował!!!

Czytaj więcej: " Biało-Czerwona Niezastąpiona" - Hufiec Kostrzyn ZHP