Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Oferta praktyk wakacyjnych

oferta-www-ZHP-4praktyki8Oferta PRAKTYK wakacyjnych w Komendzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP dla członków Związku Harcerstwa Polskiego. Zapraszamy pragnących zdobyć cenne doświadczenie, nowe umiejętności i wiedzę na temat funkcjonowania największej organizacji wychowawczej w Polsce.

Dla kogo:
dla członków ZHP powyżej 18 roku życia, szukających doświadczenia zawodowego i rozwoju ścieżki instruktorskiej.

Miejsce: biuro Komendy Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w Zielonej Górze.


Czas pracy:  6h dziennie.

Zapewniamy:
zakwaterowanie i miłą atmosferę. 

 

 ♦ Praktyki wakacyjne trwają dwa tygodnie (dowolnie wybrane, lipiec - wrzesień). Młodzi specjaliści mogą rozwijać się w obszarze: promocji i komunikacji, administracji, finansów, kształcenia, programu i projektów. 

 

To wyjątkowa okazja Z A P R A S Z A M Y

 

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1