Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Do zobaczenia za rok

2014-02-14-HCZ-Zimowa-kraina-talentow-11Dobiegły końca zajęcia w Krainie Talentów zorganizowane w ramach dochodzącego zimowiska. Bardzo dziękuję dh. Adriannie Budzkowskiej i Garbieli Rentel, za uśmiech, ciekawe pomysły i wspaniałą opiekę nad dziećmi. Dziękujemy również Maciejowii i Michałowi, strażakom z Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Sulechowskiej oraz panu Marcinowi z Zielonogórskiego Klubu Żużlowego za atrakcje jakie zorganizowali uczestnikom zimowiska... wszystko co dobre szybko się ...
Do zobaczenia za rok, a już teraz zapraszamy na nasze letnie obozy :)
Fotorelacja

hm. Magdalena Litke

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1