Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Wciąż naprzód!

 Czuwaj! 
Jesteśmy zachwycenie efektami Waszych wyzwań! Jeżeli ciągle żadnego nie podjęliście - ciągle macie okazję. W załączniku lista na kolejny tydzień. 
My #wciążnaprzód, a Wy? :) 
 
PS. Dokładne zasady udziału w wyzwaniu w pierwszym mailu lub na grupie drużynowych harcerskich na facebook'u. Jeżeli kogoś nadal nie ma w tej grupie proszę o wiadomośc na naszym fanpagu - z miłą chęcią Was dodamy! 
 
Pozdrawiam,
phm. Agata Krutow HR
 
Wciąż naprzód3

Wyzwanie Wciąż Naprzód - tydzień drugi

Czuwaj! 

Jesteśmy zachwyceni efektami podjętych przez Was wyzwań. Oto lista na kolejny tydzień. Pamiętajcie, że nawet jeżeli nie braliście udziału w poprzednich wyzwań to nadal macie okazję do nas dołączyć. My #wciążnaprzód, a Wy? :) 

PS. Dokładne zasady udziału w wyzwaniu w poprzednim mailu lub na grupie drużynowych harcerskich na facebook'u. Jeżeli kogoś nadal nie ma w tej grupie proszę o wiadomość na naszym fanpagu - z miłą chęcią Was dodamy! 

Pozdrawiam,

phm. Agata Krutow HR 

Wciąż naprzód tydzień 2

 

Wciąż naprzód

Druhny i druhowie! 

Referat Harcerski zaprasza drużyny harcerskie do wyzwania Wciąż Naprzód! 
 
Jakie są zasady?
 Copy of Wciaz naprzod
 
Przy zaliczaniu zadań to od drużynowego zależy kto i jak wysyła raport, to znaczy:

Czytaj więcej: Wciąż naprzód

Inicjatywa # Nadzieja

nadzieja-w1Harcerki i harcerze z Hufca ZHP Strzelce Krajeńskie zwracają się do wszystkich z niezwykłą inicjatywą #Nadzieja. Wspólnie chcą stworzyć wielki, harcerski, wirtualny chór.
Zapraszamy do wzięcia udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

 

Inspiracją do tego wydarzenia jest materiał, który już kiedyś pojawił się w Internecie. Znaleźć go można tutaj  “Jeśli uda nam się przeprowadzić tę akcję, to zaśpiewamy polską wersję, która dostępna jest pod tym linkiem  – apelują strzeleccy harcerze.

 

Celem tego wspólnego zadania, jest danie ludziom promyka nadziei oraz dotarcie do jak największej liczby osób z  hasłem, że nikt nie jest sam, a przyjaciel jest tuż obok.

 

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie faktu dołączenia się do inicjatywy poprzez formularz.

 

Pokażmy, że jest w nas #nadzieja! Niech muzyka doda wszystkim otuchy.

Czytaj więcej: Inicjatywa # Nadzieja