Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

COVID-19 Zdalnie, ale razem

zdalnie ale razemCzuwaj!

W serwisie dokumenty.zhp.pl opublikowana została Uchwała Głównej Kwatery ZHP nr 129/2020 z dnia 25 marca 2020 r. opisująca czasowe rozwiązania organizacyjne w związku z epidemią COVID-19.

Najważniejsze postanowienia uchwały mówią, że w czasie, w którym na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej obowiązuje stan zagrożenia epidemicznego, stan epidemii, względnie inny stan nadzwyczajny związany z COVID-19, zbiórki, biwaki i inne przedsięwzięcia podstawowych jednostek organizacyjnych nie odbywają się.

Nie oznacza to jednak, że zaprzestajemy harcerskiej działalności w ogóle! W myśl zasady #RazemAleZdalnie zachęcamy Wszystkich zuchów i harcerzy do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności w domu. 
Ogrom inspiracji znajdziecie na stronie Centralnego Banku Pomysłów,
na wydarzeniu na Facebooku A gdy zbiórek nie ma… oraz na stronie Zdalne Harce.

A wiarygodnych informacji szukajcie na:
www.gov.pl/koronawirus
www.zhp.pl/koronawirus

Osobą, z którą można kontaktować w sprawach dotyczących działalności chorągwi w aktualnej sytuacji jest Zastępca Komendanta Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP – phm. Bartłomiej Walkowski (tel. 505 216 744, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).