Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner-03-2020-01  

 

COVID-19 Zdalnie, ale razem

zdalnie ale razemCzuwaj!

Ze względu na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Polsce w związku z występowaniem COVID-19, w świetle decyzji Rady Ministrów Główna Kwatera ZHP zawiesza wszelkie działania harcerskie prowadzone przez Związek Harcerstwa Polskiego do dnia 31 marca 2020 roku.

Nie oznacza to jednak, że zaprzestajemy harcerskiej działalności w ogóle! W myśl zasady #RazemAleZdalnie zachęcamy Wszystkich zuchów i harcerzy do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności w domu. 
Ogrom inspiracji znajdziecie na stronie Centralnego Banku Pomysłów,
na wydarzeniu na Facebooku A gdy zbiórek nie ma… oraz na stronie Zdalne Harce.

A wiarygodnych informacji szukajcie na:
www.gov.pl/koronawirus
www.zhp.pl/koronawirus

Osobą, z którą można kontaktować w sprawach dotyczących działalności chorągwi w aktualnej sytuacji jest Zastępca Komendanta Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP – phm. Bartłomiej Walkowski (tel. 505 216 744, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ).