Baner naglowek Dzika6 02

Zbiórka HKI "Czerwona Szpilka"

2014-10-23-Zbiorka-HKI-CzSz23 października 2013 roku w siedzibie Komendy Chorągwi ZHP w Zielonej Górze odbyła się jesienna zbiórka Kręgu.

Na licznie przybyłych czekało wiele atrakcji. Pierwsza to  tort, który przygotowała dh. Janina , żona dh. Bogusia, było to wspaniałe podziękowanie za przybycie Kręgu na ślub w.w pary, który odbył się 28.VI.14 r. Następnie prowadzący zbiórkę hm. Marek Musielak oddał głos hm. Aleksandrze Zjawin - szefowej zespołu redakcyjnego biuletynu "Ocalić od zapomnienia", który został wydany na 25-lecie HKI "Czerwona Szpilka". Były podziękowania dla całego zespołu redakcyjnego. komendant Chorągwi ZHP hm. Leszek Kornosz poinformował o zbliżającym się Zjeździe Chorągwi, ewidencji członków Kręgu oraz propozycji podsumowania obchodów Jubileuszu Kręgu. Zbiórkę przeplatano piosenkami, do których na gitarze przygrywał "nowy szpilkowiec" dh. Ryszard Boharewicz.

Biuro czynne:

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01