2018 Baner naglowek- HAL-w01

Jubileusz "Czerwonej Szpilki"

2014-03-11-Jubileusz-Czerwonej-Szpilki-14Minęło 25 lat od dnia założenia Harcmistrzowskiego Kręgu Instruktorskiego "Czerwona Szpilka" . Na uroczystej zbiórce w Domu Harcerza, zebrali się jej założyciele oraz prawie wszyscy jej członkowie - razem 31 instruktorów. Rozpoczęto od apelu, podczas, którego przy drzwiach wejściowych do pokoju instruktorskiego, gdzie odbywały się pierwsze zbiórki Kręgu, powieszono okolicznościową plakietkę, po  zwiedzeniu  Młodzieżowego Centrum Edukacji i Kultury oraz specjalnej wystawy fotograficznej pt. "XXV-lecie HKI Czerwona Szpilka", uczestnicy zbiórki w kręgu zasiedli do wspomnień, piosenki i poczęstunku przygotowanego przez dh.Danusie.
1989-2014-Button-25lecia-CzSz-w20Świetne prowadzenie hm.Marka , przeplatane pięknymi gawędami i refleksjami  pełnymi  opisów zdarzeń ze  Złazów,Zlotów,Majówek, konferencji i zbiórek specjalnych w wykonaniu dh.Oli, dh.Anny, dh.Heleny, dh.Krystyny, dh.Adama, dh.Zbyszko i Dh.Dobka. A na ekranie plansze w wykonaniu dh.Reginy z doskonale dobranymi  zdjęciami.
Ostatni etap zbiórki to krąg podczas, którego w poczet Kręgu przyjęto dh.Marie i dh.Joannę. A  na pożegnanie małe totemy wykonane przez dh.Kazia - na pamiątkę.FOTORELACJA

BWM-w97

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01