Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018lato-04 

 

"Czerwona Szpilka" na JOTT 2017

Grupa instruktorów  HKI "Czerwona Szpilka"  zachęcona przez dh. hm.Helenę Jakubowską uczestniczyła w tegorocznej edycji  Jamboree On The Trail organizowanej przez Hufiec Zielona Góra ZHP. W tym roku na celowniku wędrówki JOTT znalazła  się miejscowość znana zielonogórskim harcerzom od 1964 roku tj.Siedlisko. Ostatni etap JOTT-a  wypełnili instruktorzy "Czerwonej Szpilki"  i  harcerze legendarnego szczepu harcerskiego "Makusyny". Uczestnicy Jamboree zgromadzeni w kaplicy pałacowej z zaciekawieniem słuchali barwnych opowieści dh.Freda Bulczyńskiego, Andrzeja Klima, Wieśka Hładkiewicza, Marka Musielaka i Leszka Kornosza. I mimo że były wspomnienia z ubiegłego stulecia, wszyscy uczestnicy zmierzali w tym samym kierunku "przez skauting do lepszej przyszłości".

Ekipa "Czerwonej Szpilki" dziękuje uczestnikom JOTT a szczególnie dh.Elizie - za miłe przyjęcie.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Fotorelacja

  hm. Leszek Kornosz
Przewodniczący HKI "Czerwona Szpilka"