Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

"Czerwona Szpilka" na JOTT 2017

Grupa instruktorów  HKI "Czerwona Szpilka"  zachęcona przez dh. hm.Helenę Jakubowską uczestniczyła w tegorocznej edycji  Jamboree On The Trail organizowanej przez Hufiec Zielona Góra ZHP. W tym roku na celowniku wędrówki JOTT znalazła  się miejscowość znana zielonogórskim harcerzom od 1964 roku tj.Siedlisko. Ostatni etap JOTT-a  wypełnili instruktorzy "Czerwonej Szpilki"  i  harcerze legendarnego szczepu harcerskiego "Makusyny". Uczestnicy Jamboree zgromadzeni w kaplicy pałacowej z zaciekawieniem słuchali barwnych opowieści dh.Freda Bulczyńskiego, Andrzeja Klima, Wieśka Hładkiewicza, Marka Musielaka i Leszka Kornosza. I mimo że były wspomnienia z ubiegłego stulecia, wszyscy uczestnicy zmierzali w tym samym kierunku "przez skauting do lepszej przyszłości".

Ekipa "Czerwonej Szpilki" dziękuje uczestnikom JOTT a szczególnie dh.Elizie - za miłe przyjęcie.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Fotorelacja

  hm. Leszek Kornosz
Przewodniczący HKI "Czerwona Szpilka"
 

Kontakt

68 325 30 79
godz. 9.00 - 15.00

lubuska@zhp.pl
biuro@lubuska.zhp.pl

BSP coverphoto-850x468

gdansk 2018 kolor gniazdo-18 małe-01

baner-2018-w13a

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne