baner-szeroki-lata-2017-023-1

Rada Chorągwi - Twoje miejsce służby?

2014-12-28 logo-RCH-w2-200Rada Chorągwi w związku z rezygnacją 2 osób prosi zainteresowanych instruktorów chęcią służby na rzecz naszej wspólnoty o przesłanie najpóźniej do 31 maja 2017r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   listu z informacją: "Zgłaszam swoją kandydaturę na członka Rady Chorągwi" oraz krótko opisać siebie i to co możesz wnieść do Rady. Do zatwierdzenia potrzebna będzie również opinia komendanta hufca, o którą Rada wystąpi po otrzymaniu zgłoszenia.

Pozostał nam rok kadencji, więc to ostatnia szansa, aby móc zaistnieć we władzach chorągwi i przenieść swoje pomysły do realnej dyskusji. Możesz pomóc nam realizować misję ZHP, wystarczy się tylko zgłosić i działać! Rada czeka być może właśnie na Ciebie!

CZUWAJ!
                         phm. Mariusz Paweł Groblica