baner-szeroki-lata-2017-025

Wolne miejsca w Radzie Choragwi

Druhny i Druhowie Instruktorki/Instruktorzy chorągwi! W radzie chorągwi są dwa miejsca wakatowe. Jeśli ktoś z Was ma chęć działania na rzecz wspólnoty chorągwi i czuję potrzebę wpływania na losy naszej pięknej organizacji, to okazja! Wystarczy do końca maja przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. maila z informacją: "Zgłaszam chęć swojej kandydatury na członka rady chorągwi" i krótki opisać siebie oraz to co możesz wnieść do rady. Do zatwierdzenia kandydatury potrzebna będzie również opinia komendanta hufca, o którą rada wystąpi po otrzymaniu zgłoszenia. Pozostał nam rok kadencji, więc to ostatnia szansa, aby móc zaistnieć we władzach chorągwi tej kadencji i przenieść swoje pomysły o naszej chorągwi na forum do realnej dyskusji. Możesz pomóc nam realizować misję ZHP, wystarczy się tylko zgłosić i działać! Rada czeka być może właśnie na CIEBIE!

BWM-w97

Baner boczny obozy-zgrana-rodzina-01