Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek- HAL-w01 

 

Zbiórka Rady Chorągwi i Komend Hufców

baner-komunikat                    Szanowne Druhny i Druhowie!

W porozumieniu z Komendantem Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, Przewodniczący Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP, zaprasza przedstawicieli wszystkich władz chorągwianych (w tym komisji rewizyjnej i sądu harcerskiego), komendantów hufców oraz członków komend hufców ds. programu i wskazanych przez komendy hufców trzech drużynowych reprezentujących dane środowisko, na zbiórkę Rady Chorągwi (połączoną z wrześniową odprawą komend hufców) w dniu 17.09.2016 r. (sobota, początek spotkania o godz. 9:00), która będzie miała miejsce w sali konferencyjnej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Zielonej Górze przy ul. Kazimierza Wielkiego 24a.

Przebieg obrad oraz projekty uchwał wskazanych w porządku zbiórki, otrzymają Druhowie na swoje skrzynki mailowe ZHP (po 5.09.2016) Jednocześnie Komendant i Przewodniczący Rady proszą o analizę w środowisku i wstępną deklarację dotyczącą liczby zainteresowanych udziałem w konferencji przygotowywanej przez Komendę i Radę Chorągwi w dniu 22.10.2016 (szczegóły dostępne będą na mailach.). najpóźniej do dnia zbiórki rady (mail z informacją proszę przesłać do biura chorągwi).

Mamy szczerą nadzieję, że wrześniowe spotkanie Rady poszerzone o zaproszonych gości będzie bardzo owocne. Komendant Chorągwi oraz Przewodniczący Rady liczą na Waszą obecność! Prosimy o potwierdzenie udziału w zbiórce na adres mailowy Biura Chorągwi do 9 września br.

W SKRÓCIE W TRAKCIE ZBIÓRKI CZEKAJĄ NAS:

  • uchwały związane z absolutorium i sprawozdaniami za rok 2015
  • panele dyskusyjne z komendantami i drużynowymi o kampanii
  • panel szkoleniowy dla programowców i komendantów w ramach odprawy komend hufców
  • rewizja Harcerskiej Akcji Letniej 2016 w naszej chorągwi

CZUWAJ!

              phm. Mariusz Paweł Groblica
Przewodniczący Rady Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

BWM-w97 

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

radio logo pelne czarne