Baner nagłówek 07 2019-02czar

Kurator Sądowy powołał nowych Pełnomocników!

Zgodnie z uchwałą nr 44/2018 Głównej Kwatery ZHP z 27 grudnia 2018 r., funkcję pełnomocnika ds. Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP do dnia 27 czerwca br. pełnił hm. Grzegorz Bazydło. W związku z faktem, że minął okres na jaki został powołany druh Grzegorz Bazydło, Kurator Sądowy Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP hm. Grzegorz Woźniak, podjął decyzję nr 15/2019 z dnia 1 lipca 2019r. o powołaniu dwóch nowych pełnomocników.

Na funkcję pełnomocników powołani zostali phm. Zbigniew Michalak oraz phm. Bartłomiej Walkowski. Będą oni pełnić funkcję najdłużej do 13 marca 2020 roku - przypomnijmy, że do tego dnia Chorągiew musi wybrać komendanta oraz komendę.

Powołani pełnomocnicy weszli w skład zespołu pełnomocników, któremu przewodniczy Kurator Sądowy hm. Grzegorz Woźniak.

Obu pełnomocnikom gratulujemy wyboru i życzymy wytrwałości podczas tego ogromnego wyzwania. Druhowi hm. Grzegorzowi Bazydło dziękujemy za dotychczasową pracę w wypełnianiu obowiązków na funkcji Pełnomocnika Głównej Kwatery ZHP. Druh Grzegorz nadal współpracuje z Nami wypełniając inne szczegółowe obowiązki w chorągwi.

pełnomocnicy DSC08928 cr
fot. Karol Czarny