Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Noworoczna zbiórka


25 stycznia 2019 roku w zielonogórskiej Bursie odbyła się tradycyjna zbiórka HKI "Czerwona Szpilka". Noworoczne zbiórki Kręgu mają swoją tradycję i porządek. Przewodniczący  Kręgu zdaje roczne sprawozdanie z pracy, są prezenty i tradycyjne "co nie co". Na zbiórce gościliśmy pełnomocnika hm. Grzegorza Bazydło, który przedstawił aktualną sytuację Komendy Chorągwi ZHP. Później były śpiewy przy akompaniamencie gitary bp hm.Adama Dyczkowskiego. Noworczną zbiórkę zaszczycił bratni Krąg "Rodło" z Sulechowa.

Cała fotorelacja tutaj

hm. Kornosz Leszek
Przewodniczący HKI "Czerwona Szpilka"

 

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01