Naglowek-jesien-04a

"Czerwona Szpilka" na Zlocie Hufca Zielona Góra ZHP

CzSz-na-Zlocie-Hufca ZG-00-20181006 204621...Było nam bardzo miło gościć na zlocie pełnego harcerstwa, odżyły nasze  wspomnienia, jesteśmy zbudowani rozmowami z zielonogórskimi i gubińskimi harcerzami.... to najczęściej wyrażane przez instruktorów HKI opinie o spotkaniu pokoleń na Zlocie Hufca Zielona Góra ZHP. W siedmiu kręgach harcerze mieli możliwość wysłuchania gawęd harcerskich seniorów o ich refleksjach na temat rocznicy Odzyskania Niepodległości. Były zatem gawędy o rodzicach seniorów, którzy byli światkami tej wspaniałej chwili, były wiersze Adama Asnyka i  refleksje na temat rocznicy 100 lecia powstania Związku Harcerstwa Polskiego. Wszystko w atmosferze wielopokoleniowego braterstwa.

Zlot odbył się na terenie przyjaznej harcerstwu Szkoły Podstawowej Nr 18.
Instruktorów HKI, którzy przybyli do Hydrozagadki bardzo przepraszamy za brak powiadomienia o zmianie miejsca.
Fotorelacja:

hm. Leszek Kornosz
Przewodniczący HKI „Czerwona Szpilka”

Biuro czynne:

Witryna dla członków ZHP