Naglowek-jesien-04a

Gawędy o pogodzie druha Ryszarda

2018-10-02-Gawedy-o-pogodzie-00-FB429703372 X 2018 r. w sali im. Janusza Koniusza WiMBP w Zielonej Górze odbył się wieczór autorski hm. Ryszarda Krassowskiego autora książki "Gawędy o pogodzie".
Zanim wysłuchaliśmy barwnych gawęd o pogodzie byliśmy świadkami niecodziennej uroczystości, druh Ryszard z rąk Prezydenta Miasta Janusza Kubickiego odebrał Złoty Medal - Nagrodę Prezydenta jako wyrazy uznania za osiągnięcia mające znaczenie dla Miasta Zielona Góra.

GRATULUJEMY!

Po tej uroczystości płynęły juz tylko barwne opowieści o pogodzie. Spotkanie znakomicie prowadził red. Konrad Stanglewicz. Przypominamy, że książkę wydała Fundacja "Chorągwiana", która wspiera ludzi z pasją.

Na wieczorze obecni byli członkowie: Harcmistrzowskiego Kręgu Instruktorskiego "Czerwona Szpilka", Zielonogórskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz przyjaciele i znajomi dh. Ryszarda. Książka jest dostępna w siedzibie KCH ZHP.

hm. Leszek Kornosz
Przewodniczący HKI „Czerwona Szpilka”

Fotorelacja:

Biuro czynne: