Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Za 3 dni - 1 września

2013-09-01-Pokaz-H-ZG-w6Za 3 dni - 1 września - obchody 74 rocznicy wybuchu II wojny światowej.
W tym roku już po raz drugi harcerze z Hufca Zielona Góra ZHP oddadzą hołd wszystkim bohaterom tych dni w formie pokazu artystycznego, który odbędzie się w niedzielę o godz. 20:45 na placu Bohaterów Westerplatte.

Dzisiaj podczas konferencji prasowej, która odbyła się w sali kominkowej Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP - hm. Ewa Antonowicz-Fechner, pwd. Bartłomiej Walkowski, Edyta Walent oraz Joanna Musińska informowali o szczegółach tego przedstawienia.

Organizatorami pokazu jest Teatr Ognia "Elles" oraz harcerze z Hufca Zielona Góra ZHP.
Początek 1 września - 20:45 - pl. Boh. Westerplatte. Serdecznie zapraszamy

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01