Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

"Swiatło i dźwięk" spotkanie "Dreptaków" z DPS Rokitno i skautami z Niemiec

2013-08-Swiatlo-dzwiek-spot-Dreptaki-DPS-skauci-04Pod nazwą „Światło i dźwięk” odbyło się spotkanie harcerzy z 10 DH NSz „Dreptaki” z Domu Pomocy Społecznej w Rokitnie 38 oraz skautów z niemieckiego Braunschweigu. Dwudniowa impreza harcerska została zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Lśnienie” z Rokitna oraz DPS Rokitno 38.2013-08-Swiatlo-dzwiek-spot-Dreptaki-DPS-skauci-05 Wspólny apel, zabawy, śpiewogranie, ognisko ze słuchowiskiem i wycieczka do MRU Międzyrzecz na długo zapadną w pamięci uczestników. Skauci z Niemiec świetnie bawili się w Polsce zostawiając zaproszenie dla „Dreptaków” na wycieczkę do Niemiec. Impreza została współfinansowana przez Zarząd Województwa Lubuskiego. Fotorelacja

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01