Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Rocznica wybuchu II Wojny Światowej

Plakat fireshow z napisem-w21 września o godz. 20.45 na Placu Bohaterów odbędzie się spektakl artystyczny upamiętniający wydarzenia II wojny światowej. Motywem przewodnim pokazu będą historie ludzi walczących na frontach zapisane w listach.
Performance w wykonaniu Teatru Ognia "Elles" będzie połączeniem teatru ognia z elementami technik pirotechnicznych i cyrkowych. W wydarzeniu wezmą udział harcerze z Hufca Zielona Góra ZHP, którzy zapraszają na spektakl.

Wcześniej o godz.15.00 odbędą się miejskie uroczystości związane z 74 rocznicą wybuchu II Wojny Światowej.

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01