Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Pożegnaliśmy hm. Bogdana Leszka Dolińskiego

 Pozegnanie-Bogdana-Dolinski-01

13 Listopada 2020 o godz.10.00 pożegnaliśmy harcmistrza Bogdana Leszka Dolińskiego. Uroczystość odbyła się na cmentarzu w Kosieczynie. Druha Bogdana żegnały władze Zbąszynka z Burmistrzem i Przewodniczącym Rady Miasta, władze Chorągwi Ziemi Lubuskiej  ZHP reprezentowane przez hm. Grzegorza Bazydło, władze ZD Zbąszynek w osobie hm. Zbyszka Buśko, przewodniczącym ChKSI hm. Przemysławem Kubickim, hm. Romą Jarecką - przedstawicielką Hufca ZHP Babimojsko-Sulechwskiego, hm. Robertem Ksieniewiczem i hm. Leszkiem Kornoszem - reprezentujący HKI "Czerwona Szpilka", przyjaciele ze szkół w Kosieczynie, Zbąszynku, ZNP, Cogito i mieszkańcy Zbąszynka.

POŻEGNALIŚMY WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA.

ŻEGNAJ DRUHU BOGDANIE. 

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01