Naglowek-jesien-04a

Lubuski Bank Pomysłów

LBP

Zbiórki zdalne to ogromne wyzwanie! Jednak jesteśmy przekonani o tym, że nasi drużynowi, przyboczni i zastępowi radzą sobie z nim rewelacyjnie! Zachęcamy Was do podzielenia się swoją kreatywnością.

Zapraszamy do stworzenia z nami Banku Pomysłów, w którym będziecie mogli zamieszczać swoje propozycje zdalnych działań. Być może udało Wam się już opracować zbiórki i wyzwania, które dały radość biorącym w nich udział zuchom i harcerzom.

Spróbujmy zaczerpnąć jej od siebie nawzajem. Dzielmy się swoimi pomysłami.

Opracowane przez Was konspekty/plany/programy prześlijcie na maile danego referatu

Lista mailowa referatów działających w chorągwi:

Więcej informacji na temat Lubuskiego Banku Pomysłów znajdziecie na

FACEBOOKu i na E-Chorągwi.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!

hm. Bartłomiej Walkowski
Członek komendy ds. programu