Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04  

 

Sprawozdania finansowe i OPP złożone w terminie!

Z ogromną radością informujemy, że mimo możliwości przedłużenia terminów sprawozdań OPP, co było spowodowane pandemią koronawirusa, nasza chorągiew złożyła w ustawowym terminie wszystkie sprawozdania za 2019 jakie wymagane są od Organizacji Pożytku Publicznego.

Pierwsze ze sprawozdań jakie złożyliśmy w terminie to "Sprawozdanie finansowe za rok 2019", które wraz z uchwałą Chorągwianej Komisji Rewizyjnej zostało złożone w KRS 30 czerwca br. Kolejnym sprawozdaniem, jakie złożyliśmy do Narodewgo Instytutu Wolności 15 lipca jest "Sprawozdanie merytoryczne Organizacji Pożytku Publicznego za rok 2019".

Wszystkim zaangażowanym w terminową sprawzdawczość, w tym biuru rachunkowemu "Magner" oraz wydziałowi księgowemu i komendzie chorągwi serdecznie dziękujemy za Wasz wkład w powstanie tych dokumentów.

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

Harcerska Służba

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01