Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04  

 

Rekrutujemy!

Rekrutacja promo napis-wwW naszej chorągwi powstaje zespół ds. promocji i wizerunku. W związku z tym ogłaszamy nabór na nowych członków!

Zgodnie z naszą Strategią Rozwoju Chorągwi Ziemi Lubuskiej na lata 2020 - 2022 chcemy przyłożyć szczególną wagę do kreowania spójnych i nowoczesnych komunikatów, które odpowiadają naszemu wizerunkowi oraz misji ZHP. Treść komunikatów jest dla nas równie ważna, co ich forma. Dlatego zmieniliśmy niedawno identyfikację wizualną i stworzyliśmy witrynę chorągwi. Chcemy wciąż tworzyć nową jakość i trafić z przekazem do jak największej liczby odbiorców! Krótko mówiąc, budujemy zespół, który zadba o bardzo dobry wizerunek naszej chorągwi, a także odpowiednią promocję.

Jeżeli chcesz być częścią tego procesu, kształtować wizerunek chorągwi i aktywnie włączyć się w życie naszej wspólnoty – zgłoś się już dziś!

Jeżeli interesujesz się mediami społecznościowymi, tworzeniem stron internetowych, grafik, lubisz pisać lub po prostu czujesz, że PROMO to jest coś co gra Ci w duszy – zgłoś się już dziś!

Jeśli nie boisz się wyzwań i pracy w dynamicznym zespole, zależy Ci na samodoskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności – zgłoś się już dziś!

Poszukujemy: grafików, fotografów, copywriterów, speców IT, redaktorów, maniaków social mediów, videomakerów, monterów, reżyserów itp., itd.

Skorzystaj z ankiety aplikacyjnej do 14.06.2020 r. Z kandydatami skontaktujemy się do 21.06.2020 r. 

Członkini komendy ds. organizacji
phm. Edyta Walent

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

Harcerska Służba

NIW TABLICZKA www

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01