2020 Baner-04-w03

Nowa witryna Chorągwi

2020-05-06 e-chorągiew nowa witryna

Możemy zaprosić Was do korzystania z nowo powstałej witryny naszej chorągwi nazwanej przez nas roboczo:
"E-chorągwią" - tutaj

Jest to przestrzeń na witrynie sharepoint dostępna tylko dla osób, które posiadają mail w domenie @zhp.net.pl lub @zhp.pl.

Na witrynie znajdziecie między innymi:

♦obiecany przeze mnie kalendarz, w którym na bieżąco pojawiają się wydarzenia skierowane do członków naszej chorągwi,

♦E-biuro - miejsce gdzie znajdziecie przydatne informacje i dokumenty oraz wnioski, które możecie wysyłać do komendy chorągwi,
zakładki dotyczące działania ChZKK i ChKSI,
wskazówki, poradnictwo oraz dokumentację związaną z HALiZ,
listę kontaktową,
dokumentacje władz chorągwi oraz platformę dla hufców. Nad tymi dwoma segmentami wciąż pracujemy i sukcesywnie przenosimy dokumenty statutowe chorągwi ze strony internetowej na platformę. Gdy zakończymy te prace, dokumenty będą dostępne TYLKO na "E-chorągwi".

Dodatkowo mogę zdradzić, że rozpoczynamy już prace nad stworzeniem nowej strony chorągwi :)

Zachęcam Was również do zapoznania się z Komunikatem 1/2020 oraz Chorągwianymi Informatorami Kształceniowymi.
Wszelkie pytania związane z działaniem "E-chorągwi" możecie kierować do mnie lub Janka Krzyżanowskiego. W tym miejscu chciałabym również serdecznie podziękować Jankowi za jego zaangażowanie w powstanie witryny :)

Z harcerskim pozdrowieniem, CZUWAJ!
Członkini komendy ds. organizacji
phm. Edyta Walent