Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

baner-jesien-08-zm-siedziby 

 

Zlotowe spotkanie, List gratulacyjny Prezydenta Miasta Gorzów Wlkp.

17 VI 2017, w drugim dniu Zlotu Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP odbyło się spotkanie przyjaciół harcerstwa. Na zaproszenie Komendy Zlotu gościliśmy wielu seniorów harcerskich i przyjaciół. Na spotkanie stawili się licznie byli komendanci chorągwi Zielonogórskiej i Ziemi Lubuskiej ZHP a wśród nich: hm. Ryszard Czapiewski, hm. Michał Pepiński, hm. Piotr Januszek, hm. Elżbieta Maciejewska, hm.Leszek Kornosz. Komendant Choragwi ZHP hm.Artur Doliński w ciepłych słowach powitał seniorów harcerskich - twórców Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP, komendantów chorągwi ZHP, gości, a wśród nich:

Przewodniczącego Sejmiku Województwa Lubuskiego - Czesława Fiedorowicza, Małgorzatę Łukiewską - Dyrektora Gabinetu Zarządu, która reprezentowała Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietę Annę Polak, przedstawiciela Dowódcy 5 Lubuskiego Pułku Altylerii w Sulechowie płk. Zbigniewa Zawadzkiego - wiernego Przyjaciela Lubuskich Harcerzy, Jarosława Guzowskiego - Zastepcę Nadleśniczego Nadleśnictwa Świebodzin.

Podzieńkowaniom za lata służby harcerskiej na rzecz Choragwi ZHP nie było końca.Podczas  Spotkania przyjaciół harcerstwa zorganizowana została promocja książki "Wczoraj-Dziś-Jutro 60 lat Choragwi Ziemi Lubuskiej ZHP" .Wprowadzenia dokonał przewodniczący zespołu redakcyjnego hm.Marek Musielak, który stwierdził ... Nie byłoby tej pieknej książki, bez zaangażowania zespołów hufcowych, wielu instruktorów, którzy przez swoje wspomnienia i zdjęcia wzbogacili tę pieknie wydaną przez firmę hm.Andrzeja Sibilskiego - Esanmedia książki... Publikacja współfinansowana ze środków Województwa Lubuskiego - Urzędu Marszałkowskiego i Urzędu Miasta Zielona Góra. Następnie goście i instruktorzy zwiedzili obozy Zlotu, gościnnie zostali przyjęci przez stanicę żeglarską. Spotkanie zakończono wspólnym zlotowym obiadem spożytym w odnowionej stołówce.

Fotorelacja

 

Otrzymaliśmy z okazji jubileuszu  List gratulacyjny od Prezydenta Miasta Gorzów Wlkp. : 

2017-06-19 list prezydenta Gorzowa-w01

 hm.Leszek Kornosz

 

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 783 253 079

Biuro czynne:

godz. 9.00 - 15.00

Zjazd Zwykly Chorągwi 2018-03

Dokumenty Zjazdu

baner boczny-2019-w04c-zakoncz

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy