Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek- HAL-w01 

 

Spotkanie przedzlotowe

Spotkanie przedzlotowe 02aZa nami ostatnie spotkanie w ramach przygotowań przed Zlotem Chorągwi. Omówione zostały kwestie organizacyjno-logistyczne oraz program Zlotu. Hm. Leszek Kornosz podjął temat książki pt."Wczoraj-Dziś-Jutro"wydawanej z okazji 60-lecia Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Hm. Katarzyna Kawka - komendantka Zlotu, podsumowała przygotowania organizacyjno-logistyczne do Zlotu,  a phm. Katarzyna Pawlak dodała radosną informację o planowanym występie zespołu "Wszyscy Byliśmy harcerzami". Przedstawiono schemat spotkania przyjaciół harcerstwa i dawnych członków oraz sympatyków naszej organizacji. Zbiórkę  odwiedziło Radio "ZACHÓD" jak i też Radio Kompas, które towarzyszyć będzie nam na zlocie zbierając relację na żywo. Na zakończenie zbiórki ustalono ostateczne kwestie organizacyjne i pozostało już tylko czekać na zlot :)

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!

Michał Loroch

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

BWM-w97 

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy