Spotkanie przedzlotowe

Spotkanie przedzlotowe 02aZa nami ostatnie spotkanie w ramach przygotowań przed Zlotem Chorągwi. Omówione zostały kwestie organizacyjno-logistyczne oraz program Zlotu. Hm. Leszek Kornosz podjął temat książki pt."Wczoraj-Dziś-Jutro"wydawanej z okazji 60-lecia Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Hm. Katarzyna Kawka - komendantka Zlotu, podsumowała przygotowania organizacyjno-logistyczne do Zlotu,  a phm. Katarzyna Pawlak dodała radosną informację o planowanym występie zespołu "Wszyscy Byliśmy harcerzami". Przedstawiono schemat spotkania przyjaciół harcerstwa i dawnych członków oraz sympatyków naszej organizacji. Zbiórkę  odwiedziło Radio "ZACHÓD" jak i też Radio Kompas, które towarzyszyć będzie nam na zlocie zbierając relację na żywo. Na zakończenie zbiórki ustalono ostateczne kwestie organizacyjne i pozostało już tylko czekać na zlot :)

Z harcerskim pozdrowieniem
Czuwaj!