Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Zlot ZHP Gdańsk 2018 Sobieszewo-01 

 

Zbiórka Komendy i Komisji Rewizyjnej Chorągwi ZHP

2017-09-02- Zbiorka-Komendy Ch-KRCh-DSCN0804-w032.09.2017 w siedzibie KCH ZHP odbyła się Zbiórka Komendy i Komisji Rewizyjnej Chorągwi ZHP, w której uczestniczył Zastępca Naczelnika ZHP hm.Krzysztof Budzyński i członek GK ZHP hm.Grzegorz Woźniak.

Podczas przeszło trzygodzinnej zbiórki poruszono szereg tematów związanych z pracą ciał statutowych i kondycji finansowej Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Wiele uwagi poświęcono udziałowi reprezentacji Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w przyszłorocznym Zlocie ZHP Gdańsk 2018.

W zbiórce uczestniczyli: komendant choragwi ZHP - hm.Artur Doliński, skarbnik Chorągwi ZHP - hm.Krzysztof Kowalski, zastępca komendanta chorągwi - hm.Grzegorz Bazydło, członkowie Komendy : hm. Katarzyna Kawka, hm.Mirosław Zengiel, przewodnicząca CHKR - hm.Stanisława Niemira, członek CHKR - hm.Zbigniew Tatarzyńki oraz główna księgowa Chorągwi ZHP Teresa Suchobieska i prezes Fundacji "Chorągwiana" - hm.Leszek Kornosz.

hm.Leszek Kornosz

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy