Zbiórka Komendy i Komisji Rewizyjnej Chorągwi ZHP

2017-09-02- Zbiorka-Komendy Ch-KRCh-DSCN0804-w032.09.2017 w siedzibie KCH ZHP odbyła się Zbiórka Komendy i Komisji Rewizyjnej Chorągwi ZHP, w której uczestniczył Zastępca Naczelnika ZHP hm.Krzysztof Budzyński i członek GK ZHP hm.Grzegorz Woźniak.

Podczas przeszło trzygodzinnej zbiórki poruszono szereg tematów związanych z pracą ciał statutowych i kondycji finansowej Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP. Wiele uwagi poświęcono udziałowi reprezentacji Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP w przyszłorocznym Zlocie ZHP Gdańsk 2018.

W zbiórce uczestniczyli: komendant choragwi ZHP - hm.Artur Doliński, skarbnik Chorągwi ZHP - hm.Krzysztof Kowalski, zastępca komendanta chorągwi - hm.Grzegorz Bazydło, członkowie Komendy : hm. Katarzyna Kawka, hm.Mirosław Zengiel, przewodnicząca CHKR - hm.Stanisława Niemira, członek CHKR - hm.Zbigniew Tatarzyńki oraz główna księgowa Chorągwi ZHP Teresa Suchobieska i prezes Fundacji "Chorągwiana" - hm.Leszek Kornosz.

hm.Leszek Kornosz

Strony Hufcowe