Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Ostatnia droga Druha Bogusława Rejera

5 maja 2017 roku o godzinie 12:30 na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze przy ul.Wrocławskiej pożegnaliśmy harcmistrza Bogusława Rejera. Do ostatniego apelu stanęły sztandary Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP i Okręgu Zielona Góra Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. W pożegnaniu uczestniczyła rodzina, przyjaciele, reprezentacje hufców ZHP z Gorzowa Wlkp., Międzyrzecza, Nowej Soli, Zielonej Góry, Żagania, władze Chorągwi na czele z komendantem hm. Arturem Dolińskim, komendant hufca Zielona Góra ZHP phm. Jarosław Zasacki, Harcmistrzowski Krąg Instruktorski "Czerwona Szpilka", Krąg Instruktorski "RODŁO" z Sulechowa i Krąg Instruktorski "WARTA" z Gorzowa Wlkp.. Mszę pogrzebową oraz ostatenie pożegnanie prowadził ks. dr Adrian Put i ks.phm Michał Gławdel.

hm.Leszek Kornosz

 

Pożegnania nad grobem hm. Bogusława Rejera:

Ostatnie bratnie słowo do Druha Bogusia

Leszek żegna przyjaciela