Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

2018 Baner naglowek- HAL-w01 

 

Ostatnia droga Druha Bogusława Rejera

5 maja 2017 roku o godzinie 12:30 na Cmentarzu Komunalnym w Zielonej Górze przy ul.Wrocławskiej pożegnaliśmy harcmistrza Bogusława Rejera. Do ostatniego apelu stanęły sztandary Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP i Okręgu Zielona Góra Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. W pożegnaniu uczestniczyła rodzina, przyjaciele, reprezentacje hufców ZHP z Gorzowa Wlkp., Międzyrzecza, Nowej Soli, Zielonej Góry, Żagania, władze Chorągwi na czele z komendantem hm. Arturem Dolińskim, komendant hufca Zielona Góra ZHP phm. Jarosław Zasacki, Harcmistrzowski Krąg Instruktorski "Czerwona Szpilka", Krąg Instruktorski "RODŁO" z Sulechowa i Krąg Instruktorski "WARTA" z Gorzowa Wlkp.. Mszę pogrzebową oraz ostatenie pożegnanie prowadził ks. dr Adrian Put i ks.phm Michał Gławdel.

hm.Leszek Kornosz

 

Pożegnania nad grobem hm. Bogusława Rejera:

Ostatnie bratnie słowo do Druha Bogusia

Leszek żegna przyjaciela

Kontakt

68 325 30 79

godz. 9.00 - 15.00

biuro@lubuska.zhp.pl

BWM-w97 

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01

Polecamy

expert it 2016-midi

Strony Hufcowe

baner-www-Kostrzyn-w1a

banner-www-Gorzow-w2-2015-01-09

baner-www-Skwierzyna-w2

baner-www-Strzelce-Kraj-w3

Baner-www-Nowa-Sol

Hufiec Zielona Gra-cover na strone choragwi

baner-www-Zagan-w4

baner-www-Szprotawa-w1

baner-www-Sulecin-w1

radio logo pelne czarne

Nasi partnerzy