baner-szeroki-lata-2017-023a  szary-01

Ruszyło harcerskie Rymowisko - dołącz i Ty!

logorymowiskaDruhny i Druhowie,

Dziś powstała specjalna strona, na której możecie publikować swoje teksty związane z harcerskim życiem.
W związku z moją próbą harcmistrzowską, która zakłada założenia dla naszej chorągwi “kuferka rymowanek harcerskich”, zapraszam wszystkich autorów do podzielenia się swoimi utworami. Spróbujmy razem współtworzyć powstałą dziś stronę, na której chętnie opublikuję przesłane do mnie rymowanki, wiersze, teksty piosenek i pląsów.

Mam nadzieję, że wspólnie wybierzemy te utwory, które mogą stanowić materiał metodyczny dla wszystkich instruktorów Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP i w ten sposób “kuferek rymowanek” stanie się autentycznym skarbczykiem metodycznym dla naszych drużynowych.

Proszę o przysyłanie mi swoich utworów mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Z niecierpliwością czekam na Wasze dzieła. Ufam, że razem wzbogacimy nasze zbiórki, zloty, rajdy, biwaki i obozy.

PS: Dla autorów trzech najczęściej like’owanych na stronie tekstów przewidziana jest miła niespodzianka. Rywalizacja trwa do 16 czerwca 2017. Wręczenie nagród na Zlocie Chorągwi.

CZUWAJ! phm. Grażyna Niwińska-Sotkiewicz

Zlot-logo