Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Baner nagłówek 07 2019-02czar 

 

Jest nas więcej!!!

7procZ dzisiejszej informacji od Skarbnika ZHP wynika, że w ciągu minionego roku przybyło naszej Chorągwi 178 członków, tj. ponad 7%!
 GRATULUJEMY WAM!!!
W pierwszym kwartale roku odbędzie się weryfikacja jakości działających hufców i związków drużyn Naszej chorągwi. Jak widzimy obrany przez nas kierunek jest prawidłowy. Teraz chcemy wiedzieć, które hufce działają zgodnie z instrukcją, a które nie i dlaczego. Zachęcamy wszystkich drużynowych i innych funkcyjnych za nią odpowiedzialnych do aktywnej pracy z Ewidencją ZHP. Pamiętajmy, że kolejne naliczenie składek nastąpi pierwszego dnia drugiego kwartału, tj. 1 kwietnia i nie będzie to Prima Aprilis.

hm. Dariusz "Mors" Zajączkowski HR
Skarbnik Chorągwi         

Kontakt

 biuro@lubuska.zhp.pl

Telefon: 78 325 30 78

Biuro czynne:
godz. 10.00 - 15.00

NIW TABLICZKA www

baner boczny-2020-w04z

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01