Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Naglowek-jesien-04a  

 

Oj działo się działo..

2013-HAL-H-Gorzow-Wlkp-Oj-działo-sie-09Sztorm - drużyna do zadań specjalnych, w skład której wchodzą członkowie 17 GWDHiZ „Szkwał” oraz GDSH „Burza” wraz z przyjaciółmi z Drużyn Krośnieńskich powróciła przed niecałym tygodniem z Morskiej Akademii Przygody czyli z The Tall Ship Races w Szczecinie. Harcerze zwiedzali statki wśród których znalazł się Zawisza Czarny oraz robiący bardzo duże wrażenie szwedzki Göteborg. Oprócz uczestnictwa w imprezach związanych z Finałem Regat Wielkich Żaglowców program wyjazdu był bardzo bogaty.

2013-HAL-H-Gorzow-Wlkp-Oj-działo-sie-23Znalazło się w nim zwiedzanie Muzeum Techniki i Komunikacji, Szczecińskich Podziemnych Tras Turystycznych, Parku Krajobrazowego Puszcza Bukowa wraz z Jeziorem Szmaragdowym oraz podziemnymi schronami. Wybraliśmy się również na przejażdżkę turystycznym tramwajem „0” poznając najciekawsze zabytki Szczecina oraz uczestniczyliśmy w koncertach ESKA Music Awards. Naszą zabawę zakończyliśmy rozgrywając turniej w kręgle w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galaxy. Nasz pobyt nie odbyłby się bez pomocy Komendantki Hufca Szczecin Dąbie hm. Anny Miszczak, która przyjęła nas bardzo serdecznie pod dach harcerskiej bazy turystycznej Wzgórze- za co gorąco jej dziękujemy! Fotorelacja
                                       phm. Karolina Woźniak

Kontakt

lubuska@zhp.pl

Telefon: 783 253 078

Biuro czynne:
godz. 8.00 - 16.00

Witryna dla członków ZHP

Baner boczny e-choragiew-01

Harcerska Służba

COVID-19

Propozycje progr Koronawirus post

1% dla ZHP

baner-PIT2020 GB-w1

Inspektor-Ratowniczy-Choragwi-logo-01