Naglowek-jesien-04a

Wspomnień czar…

2013-HAL-H-Gorzow-Wlkp-Wspomnien-czar-03W tym roku na obozie harcerskim Hufca ZHP Gorzów Wlkp. w Łukęcinie było jak za dawnych lat. A to wszystko za sprawą harcerzy. Przeciętny czytelnik zdziwiłby się jak to możliwe, że obóz harcerski może być bez harcerzy, ale w dzisiejszych czasach na nasze obozy przyjeżdża bardzo dużo dzieci i młodzieży niezrzeszonej w ZHP. Nasz obóz w tym roku był typowo harcerski, ponieważ wiele drużyn z naszego hufca (Szczep Wicina (1 WDH „Wicina”, 2 WGZ „Tańczące Płomyki”, 22 WGZ „Leśne Iskierki”), 17 GWDHiZ „Szkwał”, Próbna GDSH „Burza”, 13 GDSH „Czarne Szeregi”) a także z poza (Drużyny z Hufca ZHP Krosno Odrzańskie) postanowiło spędzić HAL właśnie w Łukęcinie.

2013-HAL-H-Gorzow-Wlkp-Wspomnien-czar-05 Zabawa była przednia, a każdy z podobozów miał swój charakter. Mogliśmy znaleźć się m.in. na Dzikim Zachodzie, w Lesie Sherwood czy poszaleć w Sztormie: P Czas obozowy szybko minął, lecz wspólne ogniska, gry terenowe i widok przepięknych wschodów i zachodów słońca na tle Morza Bałtyckiego na pewno pozostaną z nami do następnych wakacji. Dziękuję wszystkim uczestnikom i kadrze za wspólnie spędzony czas wśród harcerskiej barci. Fotorelacja
  Komendantka obozu w Łukęcinie phm. Karolina Woźniak

Biuro czynne: